Series
Ratings
19
Darker Than Black: GaidenRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.0- Salyers SpecialRated ★ 4.0
- Hellsing UltimateRated ★ 5.0
- Slayers ExcellentRated ★ 5.0
Please Save My EarthRated ★ 5.0
Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.0