Series
Ratings
56
StrangerRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0