Series
Ratings
369- My NameRated ★ 3.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.0
- Queen of TearsRated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- Marry My HusbandRated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
- The BequeathedRated ★ 2.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Death's GameRated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 4.0
- My DemonRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 4.0- Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 3.5