Movies
Ratings
1053
The Cable GuyRated ★ 3.5
The Secret of MoonacreRated ★ 3.5
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.5- Seven DaysRated ★ 4.0
Martian ChildRated ★ 3.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
Rumble in the BronxRated ★ 4.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Space JamRated ★ 3.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 4.0
The RainmakerRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
Look Who's TalkingRated ★ 3.5
Scream 2Rated ★ 4.0- Life of Hollywood KidRated ★ 4.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.5