Series
Ratings
81
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0

Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 4.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.5