Titles you rated
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- Low LifeRated ★ 3.5
- Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
- Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
- Life & Beth Season 2Rated ★ 3.5
- The Bear Season 3Rated ★ 3.0
- Life & Beth Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Wave, Listen to Me!Rated ★ 4.0