Series
Ratings
100
Rick and MortyRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
- Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0