Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
If You Were MeRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0