Movies
Ratings
100
FriendRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Highway StarRated ★ 2.0