Series
Ratings
18
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5- Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
- The 8 ShowRated ★ 1.5
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5