Series
Ratings
124
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- Marry My HusbandRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 4.5- Queen of TearsRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5