Series
Ratings
24
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
War of MoneyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0