Titles you rated
- Doctor Who Season 2Rated ★ 3.5
- Dessert Catch! TeeniepingRated ★ 4.0
- Secret Catch! TeeniepingRated ★ 3.5
- 반짝반짝 캐치! 티니핑Rated ★ 3.0
- 캐치! 티니핑Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor Who Season 1Rated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- The Thick of ItRated ★ 3.5
Good Omens Season 2Rated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Isekai Quartet Season 2Rated ★ 2.5
Isekai QuartetRated ★ 3.0