Series
Ratings
17
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5
Falling Skies Season 1Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0