Series
Ratings
36
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- Mo Season 2Rated ★ 4.0
- Mo Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0- Island Part 2Rated ★ 4.0
Island Part 1Rated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
- HierarchyRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5