Series
Ratings
43
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Head Over HeelsRated ★ 1.5
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0