Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
PastaRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0