Series
Ratings
35
Alice in BorderlandRated ★ 4.5- Better Late Than SingleRated ★ 4.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
- EXchange Season 2Rated ★ 5.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5

Six Flying DragonsRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.0