Series
Ratings
220
Youth Over FlowersRated ★ 1.0- Begin Again Season 1Rated ★ 2.5
- Youn's Unexpected JourneyRated ★ 3.5
- Dancing Queens on The RoadRated ★ 1.0
- Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 1.5
- Just an ExcuseRated ★ 2.5
- The Magic School BusRated ★ 2.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 0.5- Mapo HipsterRated ★ 1.0
House on Wheels Season 1Rated ★ 2.5- Omniscient Interfering ViewRated ★ 2.0
- Street Food Fighter 2Rated ★ 3.0
- New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 0.5
- New Journey to the West Season 8Rated ★ 0.5
- Street Food FighterRated ★ 2.5
- God of Communication, Jinny's KitchenRated ★ 1.0

Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 2.5- New Journey to the West Season 7Rated ★ 0.5
- New Journey to the West Season 6Rated ★ 0.5
- Sister's Slam Dunk 2Rated ★ 1.5