Movies
Ratings
1401
Send HelpRated ★ 3.0- War MachineRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The RIPRated ★ 3.5
- HumintRated ★ 3.0
- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
MercyRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 3.0
- We Grow UpRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- A House of DynamiteRated ★ 3.0
- MaterialistsRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 1.5