Movies
Ratings
59
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0