Series
Ratings
241
School 2013Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 3.5