Series
Ratings
39- Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
- The Kidnapping DayRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0
Tell Me What You SawRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.0
Doctor JohnRated ★ 3.0- The Lies WithinRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 3.5- Song of the BanditsRated ★ 2.5

Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Island Part 1Rated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0