Series
Ratings
19- AemaRated ★ 5.0
- Steel Troops WRated ★ 5.0
- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5- Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
- Zombieverse Season 2Rated ★ 5.0
- JeongnyeonRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- 메소드클럽Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0- The Silent SeaRated ★ 2.5
- The GashinasRated ★ 3.5
The Secret MessageRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
- The Golden SpoonRated ★ 2.5