Series
Ratings
20
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- World Theme TravelRated ★ 5.0