Series
Ratings
78- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 1.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 0.5
The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part1Rated ★ 4.0- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0- Taoist MeoteolRated ★ 4.0
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 2.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part2Rated ★ 4.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 2.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0