Series
Ratings
44
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Stargate SG-1Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5