Series
Ratings
14
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0- Scissor Seven Season 2Rated ★ 3.5
- Scissor Seven Season 1Rated ★ 3.5
- Scissor Seven Season 3Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0