Series
Ratings
81
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0