Series
Ratings
25- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 1.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- 3 Body ProblemRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5- Narco-SaintsRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
StyleRated ★ 2.0