Series
Ratings
156
Sex EducationRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 2.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Fate/ZeroRated ★ 2.5