Titles you rated
- Marry My Husband: JapanRated ★ 4.5
- Marry My HusbandRated ★ 3.0
- Taxi Driver 2Rated ★ 4.0

Taxi DriverRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
- American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- The ResidenceRated ★ 2.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0- Juvenile JusticeRated ★ 5.0
- The Silent SeaRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5- Inspector KooRated ★ 4.5