Series
Ratings
28- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0