Series
Ratings
74
LIFERated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
A Man's StoryRated ★ 4.0- SangdoRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Merry MaryRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0