Series
Ratings
125
GoblinRated ★ 4.5
GokusenRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
MaskRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 2.5
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 3.5
Family's HonorRated ★ 4.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 2.0
Flames of DesireRated ★ 2.5
SoulmateRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.5- TomatoRated ★ 4.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5