Series
Ratings
30- KiddingRated ★ 4.0
- Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5- Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5- KiddingRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5- My NameRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0