Series
Ratings
39
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
A Second ProposalRated ★ 4.0- BasketballRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Golden RainbowRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 5.0
Hooray for LoveRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0