Series
Ratings
12
PinocchioRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5- Korean Ghost Stories-GwiseoRated ★ 3.0
- Big ManRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0