Series
Ratings
69
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Hinomaru SumoRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
CitrusRated ★ 1.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5- 히나마츠리Rated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
Terra FormarsRated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 5.0