Series
Ratings
35
YouRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- The TrunkRated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- The MadnessRated ★ 3.5
- Black DovesRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.5- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.5
- The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 4.0