Series
Ratings
125
Three KingdomsRated ★ 4.0- IronheartRated ★ 2.5
- Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5- Handsome SiblingsRated ★ 4.0
- Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 3.5
- Duel on Mount HuaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0- The Bear Season 4Rated ★ 4.0
- Andor Season 2Rated ★ 4.0
- Blood of Zeus Season 3Rated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.0- Twilight of the GodsRated ★ 3.0