Series
Ratings
92
Some Day or One DayRated ★ 4.5- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
- ConnectRated ★ 3.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
At EighteenRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
MouseRated ★ 3.0- HappinessRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0