Series
Ratings
664- Easygoing Territory Defense by the Optimistic LordRated ★ 3.5
- Roll Over and DieRated ★ 2.0
- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
- Hokuto no Ken: Ken'o-gun Zako-tachi no BankaRated ★ 2.5
- Jack-of-All-Trades, Party of NoneRated ★ 3.5
- Golden Kamuy SaishushoRated ★ 3.0
Classroom of the EliteRated ★ 2.5- Seijo na no ni Kuni wo Oidasareta no de, Houkai Sunzen no Ringoku e Kimashita Season 2Rated ★ 3.0
- Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.0
- Kunon the Sorcerer Can SeeRated ★ 2.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
- Noble ReincarnationRated ★ 4.0
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
- A Gentle Noble's Vacation RecommendationRated ★ 3.0
- Medalist Season 2Rated ★ 3.5
Japan Sinks 2020Rated ★ 3.5- GnosiaRated ★ 3.0
- SANCTUARYRated ★ 3.0
- Who Made Me a PrincessRated ★ 2.0