Series
Ratings
58
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.5- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- RevenantRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 5.0