Titles you rated
- Phantom SingerRated ★ 2.0
- Love is Blind: FranceRated ★ 3.0
- Love Is Blind Season 8Rated ★ 3.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- My Sibling's RomanceRated ★ 5.0
- Offline LoveRated ★ 2.5
- Better Late Than SingleRated ★ 3.0
- TriggerRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
- 커플팰리스Rated ★ 2.5
- 굿데이Rated ★ 3.0
- 더 인플루언서Rated ★ 1.5
- 신들린 연애Rated ★ 3.0
- Love Is Blind: UK Season 1Rated ★ 2.0
- Love Is Blind: HabibiRated ★ 3.0
- Love Is Blind: GermanyRated ★ 2.0
- Culinary Class WarsRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5