Series
Ratings
71- ShabakeRated ★ 5.0
Bleach: The SubstituteRated ★ 5.0- AdolescenceRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
SetoUtsumiRated ★ 4.0- Geek GirlRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- The A ListRated ★ 5.0
- The A ListRated ★ 5.0
- The WatcherRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0