Series
Ratings
454
Oshi no KoRated ★ 4.0- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.5
Kodoku no Gurume 2022 New Year's Eve SPRated ★ 2.5- Kodoku no Gurume 2021 New Year's Eve SPRated ★ 2.5
Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 3.5- Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 3.5
- Kodokunogurume ōmisoka supesharu ~ tabe-osame! Setouchi shutchō-hen ~Rated ★ 3.0
- Fried levanilla with rib steak from Tsudanuma in NakanoRated ★ 3.0
Beef tongue set meal with seafood bowl of Onagawa in SendaiRated ★ 3.0- Shinkoyaki and other croquettes in AsahikawaRated ★ 3.0
- Kodoku no Gurume Season 4 - Business trip in HakataRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 10Rated ★ 3.5- Blue Exorcist -The Blue Night Saga-Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5