Series
Ratings
28- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0