Series
Ratings
87- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0