Series
Ratings
139
Hold My HandRated ★ 3.5- My Fair LadyRated ★ 2.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0- Sweet SpyRated ★ 4.0
Make a WishRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0
Everybody Say KimchiRated ★ 3.0- Mother's GardenRated ★ 4.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
TripleRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0
Love of EveRated ★ 3.0